Referencie

Sekcia je vytvorená pre klientský feedback. Poprosím napísať do komentára, ak máte záujem, môžete vaše skúsenosti s terapiou zdielať. Dakujem.

Paťa

Filip mi pomáha lepšie pochopiť súvislosti medzi tým, ako funguje môj život v súčasnosti a tým, ako ho ovplyvnili veci z minulosti. Samej by mi to trvalo rozhodne dlhšie. Od terapie som nečakala priame odpovede alebo návod na život, no skôr usmernenie a tieto očakávania boli aj splnené. S Filipom sa viem porozprávať aj o náročnejších témach a to mi dodáva sebadôveru aj v živote.

Saša

Filip.. už si ani neviem predstaviť čo by som bez teba robila.. ďakujem za všetko..

Patrícia

Ako je možné, že ste sa hneď tak trafili? Vôbec by ma to nenapadlo, pokiaľ by som sa s vami nestretla! Moc Vám ďakujem.

Katka

Ty si voľáky zázračný, lebo aj keď si mi v podstate cudzí tak sa ti otvorím (lebo sa toho chcem zbaviť a mám v teba dôveru, že sa ti môžem zdôveriť zo všetkým bez výčitiek) Lebo je to tvoja práca a poslanie a cítim sa bezpečne) a fakt som za to vďačná a je naozaj fakt úžasné, že zakaždým prídem na niečo nové. A teraz mám aj pocit, že to seba prijatie už nevidím ako najväčší problém. Ďakujem

Nicole

Terapie s filipom mi pomahaju so sebapoznavanim. Najskor som zacala chodit, ked som sa citila zufalo koli zivotnej situacii. Pomohol mi ukazat moju sebahodnotu a nebyt obetou. Vyestriedala som niekolko psychologov, ale iba na terapii s filipom to bolo a jr efektivne. Skutocne je to clovek na spravnom.

Naty

S Filipom som postupne prisla na to, co su moje motivy ked konam ako konam. Spolocne sme sa dopracovali k pochopeniu, ktore ktore prvky spravania su u mna silno ovplyvnene vychovou. Vela veci som si uvedomila, prijala som ich. Najma som si aj vdaka pomoci od Filipa mnoho odpustila. Teraz sa citim slobodnejsie, uvolnenejsie a najma sa mam rada. Okolie mi hovori, ze posobim velmi kludne a vyrovnane a ze dobre vyzeram (a to sa ovela menej malujem ako v minulosti).

Michaela

S Filipom mavam terapiu uz rok a kazdy tyzden sa na to tesim. Su to pre mna podnetne chvile a rozhovory. Vzdy sa citim prijata, nikdy som nemala obavy sa mu s niecim zverit. Je pre mna prinostne pocut druhu stranu, tu muzsku, ako sa veci maju na druhom brehu.

Róbert

Terapia s panom Rumannom mi pomohla pri sebarozvoji a uvedomeni si vela veci. Odporucam.

D

Mal som velke predsudky voci tomu ist na terapiu, alebo k psychologovi vo vseobecnosti. Vyskusal som a mozem povedat ze ani trochu nelutujem. S Filipom sa mi velmi dobre porozpravalo a naozaj mi rozhovor pomohol pozerat sa na niektore veci ulne inak. Velka skoda, ze som podobnu sluzbu nevyskusal ovela skor...