Čo ponúkam

Individuálne poradenstvo

Žijem svoj život tak, ako chcem ja, alebo podľa očakávania iných?

Zistiť viac

Párové poradenstvo

Pochopenie vlastného podielu na narúšaní harmónie fungovania vášho vzťahu.

Zistiť viac

Paťa

Filip mi pomáha lepšie pochopiť súvislosti medzi tým, ako funguje môj život v súčasnosti a tým, ako ho ovplyvnili veci z minulosti. Samej by mi to trvalo rozhodne dlhšie. Od terapie som nečakala priame odpovede alebo návod na život, no skôr usmernenie a tieto očakávania boli aj splnené. S Filipom sa viem porozprávať aj o náročnejších témach a to mi dodáva sebadôveru aj v živote.

Saša

Filip.. už si ani neviem predstaviť čo by som bez teba robila.. ďakujem za všetko..

Patrícia

Ako je možné, že ste sa hneď tak trafili? Vôbec by ma to nenapadlo, pokiaľ by som sa s vami nestretla! Moc Vám ďakujem.

Katka

Ty si voľáky zázračný, lebo aj keď si mi v podstate cudzí tak sa ti otvorím (lebo sa toho chcem zbaviť a mám v teba dôveru, že sa ti môžem zdôveriť zo všetkým bez výčitiek) Lebo je to tvoja práca a poslanie a cítim sa bezpečne) a fakt som za to vďačná a je naozaj fakt úžasné, že zakaždým prídem na niečo nové. A teraz mám aj pocit, že to seba prijatie už nevidím ako najväčší problém. Ďakujem

Všetky referencie

3. septembra 2022

Peniaze

Peniaze nám napĺňajú potrebu stability, bezpečia, istoty.  Občas naše motívy ich použitia, nám slúžia ako kompenzácia lásky, ocenenia, samoty alebo moci. Kedy sú peniaze zdrojom radosti a kedy napĺňame bezodnú studňu, ktorá pýta stále viac vody? Oplatí sa nám v živote byť skromný? Sú peniaze sloboda alebo nás zväzujú ešte k väčšej neslobode?

Čítať ďalej
Všetky príspevky